Wersje językowe
Formy płatności

Formy płatności dostępne dla Klientór sklepu internetowego www.naturity.pl. W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, realizowane są  następujące sposoby płatności:

1. Płatność przelewam na rachunek bankowy Sprzedawcy

Możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia.

Dane do przelewu:

Nr. rachunku PKO BP: 96 1020 1042 0000 8102 0378 3164

Paulina Pilch

ul. 3 Maja 11

08-210 Platerów

Tytuł przelewu: numer zamówienia

 

2. PayPal

PayPal jest alternatywną metodą zakupu Twojego zamówienia na stronie www.naturity.pl. Umożliwia każdej osobie posiadającej adres e-mail bezpieczne wysyłanie płatności przez Internet. Za pomocą konta PayPal możesz zapłacić kartą kredytową, kartą debetową, kontem bankowym lub saldem konta PayPal za każdy zakupiony towar.

 

3. Przelew natychmiastowy

Rozliczenia transakcji przelewem natychmiastowym przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem Płatności Shoper.

 • Akceptowane typy kart płatniczych:
 1. Visa
 2. Visa Electron
 3. MasterCard
 4. MasterCard Electronic
 5. Maestro
 • Obsługę płatności elektronicznych prowadzi: Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie przy ulicy Powstańców Warszawy 6, kod 81-718. Spółka została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ VIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000320590, NIP 585-13-51-185, REGON 191781561.

 • Jeżeli w terminie 2 (dwóch) dni od daty złożenia zamówienia klient nie dokona zapłaty, zamówienie zostanie anulowane.

 • W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 • Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia musi być wskazany od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji

 • Przesyłki dostarczane są w sposób wybrany przez Klienta spośród opcji udostępnianych przez Sprzedawcę. Dostarczanie Towaru ograniczone jest do form wskazanych w formularzu Zamówienia.

 • Koszt wysyłki Towaru uiszcza Klient, chyba że koszt zamówiania przekracza kwotę 200 zł. Koszt ten obliczany jest na podstawie cen dostawy wskazanych w formularzu Zamówienia i doliczany jest do kwoty Zamówienia w podsumowaniu, po wybraniu przez Klienta opcji dostawy.

 • Warunkiem nadania Towaru jest uiszczenie kwoty wartości Zamówienia.

 

 

 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl